Podsumowanie niedzielnego biegu

Drodzy Biegacze, czas na małe podsumowanie niedzielnego biegu.

W zawodach wzięło udział 86 zawodników w kategorii Biegi oraz Nordic Walking. W biegu dla dzieci udział wzięło 14 odważnych śmiałków. Na mecie zameldowali się zawodnicy z różnych stron Polski: m.in. Warszawy, Augustowa, Gniezna, Kątów Wrocławskich, a nawet Częstochowy oraz z zagranicy: byli Panowie z Litwy i Pani z Hiszpanii.

W Kategorii Biegi wśród Pań zwyciężyła Pani Beata Lupa z miejscowości Poświętne, z czasem 45 min 34 s., a wśród Panów – Petras Pranckunas z Litwy, z czasem 43 min i 38 s.

W Kategorii Nordic Walking wystartowały same Panie, a zwyciężyła Pani Joanna Skrzekut z Bryzgla, z czasem 1 h 50 min i 25 s.

Mieliśmy także specjalne kategorie: Najszybsza Mieszkanka Gminy Krasnopol, którą została Pani Daria Ślązak oraz Najszybszy Mieszkaniec Gminy Krasnopol, którym okazał się Pan Jakub Krajewski.

Wszystkim, którzy zameldowali się na mecie serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w II Biegu Wśród Krasnych Pól, który przeszedł już do historii.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Krasnopol – Panu Karolowi Szrajbertowi, Przewodniczącemu Rady Gminy – Panu Tadeuszowi Korsakowskiemu, Pani Dyrektor OKSIR w Krasnopolu Agnieszce Korsakowskiej, naszym wolontariuszom oraz wszystkim zaangażowanym w organizację zawodów. Bez nich tej imprezy by nie było! ??

Dzięki uprzejmości Olecko Biega publikujemy kolejną porcję zdjęć.